RSS
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

Ferie zimowe 2019

26.02.2019

Dzieci wesoło wróciły do szkoły… ;) Przyszedł czas na małe podsumowanie ostatnich dwóch tygodni w Bibliotece i z Biblioteką - Ferie zimowe 2019.

Poniedziałki należały do naszego kolegi, przybysza z kosmosu Scottiego. Scottiego już dobrze znamy bo gramy z nim od dawna. Naszą przygodę z tym sympatycznym przybyszem będziemy kontynuować również po feriach dlatego przybywajcie i Wy pomóc mu naprawić statek aby mógł wrócić bezpiecznie do swojego domu! WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

We wtorek, 12.02, szaleliśmy! O nasz dobry humor zadbał Wodzirej Arek! Na dzieci czekały tańce, hulańce! Tańce animacyjne, zabawy interaktywne, klanza i różne przeróżne konkursy ;) Był też gość specjalny! Kto zna tego Misia? a raczej Niedźwiedzia? ;) WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

Środy spędzaliśmy na zajęciach ph. Rozmaitości w Bibliotece. To warsztaty plastyczne i biblioteczne, zabawy przy muzyce, film i pizza - dla ducha i dla ciała ;) I to wszystko w klimacie walentynkowym w pierwszym tygodniu oraz w klimacie karnawałowym w tygodniu numer dwa ;) 20 lutego mogliśmy nie tylko nauczyć się jak tańczyć ale obejrzeliśmy też występ profesjonalistów - naszych gości - Klaudii i Wiktora, którzy zatańczyli dla nas walca angielskiego oraz czaczę ;) Ta propozycja Biblioteki okazała się strzałem w dziesiątkę! ;) WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

14.02 to data naszej pierwszej wycieczki! ;) Kierunek? Łódź. Główne punkty naszego wyjazdu to Centrum Nauki i Techniki EC1 - największe centrum nauki w Polsce! To nauka i zabawa w jednym. To liczne gry zespołowe i niesamowite przestrzenie do odkrycia! Byliśmy też w Planetarium oraz w Kinie sferycznym EC1. Zobaczcie sami - zdjęcia opisują wszystko ;) To była nasza pierwsza wycieczka, a ponieważ mieszkamy między Łodzią a Warszawą - to drugie miejsce również odwiedzimy ;) WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

Piątki spędzaliśmy w Wirtualnej Rzeczywistości ;) Tych zajęć chyba nie musimy już nikomu "przedstawiać"? ;) Graliśmy przed feriami, graliśmy w czasie ferii będziemy grać po feriach! Zapraszamy! WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

Feryjna oferta Biblioteki zawierała zarówno coś dla ciała jak i coś dla ducha ;) W niedzielę, 17 lutego, wybraliśmy się do Warszawy do Teatru Capitol na spektakl pt. Wanna Archimedesa. Ale przedstawienie nie było jedynym punktem naszej wyprawy. Po spektaklu odbyło się też spotkanie animacyjne z aktorami. To było dla ducha, a co dla ciała...?;) WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

A dla ciała... Zimowy Plac Zabaw na Hali Sportowej! Lista Waszej obecności we wtorek, 19 lutego, na "dmuchańcach" ciągnie się w nieskończoność ;) WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

Była Łódź, była Warszawa - nie może zabraknąć i Łowicza ;) 21 lutego wybraliśmy się na naszą ostatnią feryjną wycieczkę - odwiedziliśmy Muzeum w Łowiczu. "Cudze chwalicie swego nie znacie" To na pewno nie o nas! Obejrzeliśmy wystawę prezentującą bogactwo kultury ludowej Księżaków Łowickich. Na wystawie znajdują się m.in. eksponaty, które dotyczą tradycyjnego budownictwa i rolnictwa, stroje ludowe czy elementy dekoracyjne izb księżackich (np. wycinanki, pająki). Uczestnicy naszej małej wyprawy wzięli również udział w warsztatach plastycznych, których temat, jak widzicie na zdjęciach, był ściśle związany z pierwszą częścią wycieczki ;) WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

Na zakończenie ferii prawdziwa wisienka na torcie! Bal karnawałowy dla dzieci! WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ (KLIK)

Dziękujemy Wam za te wspólne dwa tygodnie! ;) 

PS. Do wakacji pozostało jeszcze tylko 113 dni ;)

Opublikował: Katarzyna Kaźmierczak
Publikacja dnia: 26.02.2019

Dokument oglądany razy: 211
« inne aktualności