Piękna niedziela, piękny czas i mnóstwo dobrych emocji! Dziś Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Zduny miał przyjemność uczestniczyć w Święcie Dziękczynienia w Centrum Opatrzności Bożej – Wotum Narodu w Wilanowie. Był to czas pełen spotkań, uśmiechów i wspólnego świętowania, a nasi młodzi artyści zachwycili łowickim folklorem!
Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten wyjątkowy dzień wspólnie z Fundacja Kultury i Natury. Miło było również spotkać KGW „Retro-XĘŻANKI „.
Dziękujemy za serdeczną atmosferę, życzliwość i wspólnie spędzone chwile. Wracamy do Zdun z pięknymi wspomnieniami!
Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie na naszym FB: KLIKNIJ TUTAJ








