6 czerwca w naszym Domu Kultury odbyło się wyjątkowe spotkanie sprawozdawcze Stowarzyszenia Seniorów Gminy Zduny, które połączone było z obchodami Dnia Matki i Ojca. Wydarzenie zgromadziło licznych członków stowarzyszenia oraz zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Wójt Gminy Zduny Krzysztof Skowroński, Przewodnicząca Rady Gminy Zduny Agnieszka Kępka, a także Ksiądz Proboszcz Ireneusz Cieślak.

Na początku spotkania podsumowano mijająca kadencję oraz wręczono upominki dla łączników stowarzyszenia oraz członków zarządu, którzy w szczególny sposób przyczynili się do działalności organizacji. Atmosfera była bardzo serdeczna – pełna wzruszeń i podziękowań, co tylko podkreśliło znaczenie wzajemnej współpracy i zaangażowania (czego w Stowarzyszeniu zduńskich Seniorów nie brakuje!).

W programie artystycznym wystąpił Zespół Wokalny „Wrzos”, który przygotował repertuar idealnie oddający charakter uroczystości. Piękne piosenki i ciepłe słowa skierowane do rodziców (w tej roli podczas koncertu wystąpili: Pani Alicja Materek oraz Pan Stanisław Sukiennik) sprawiły, że na twarzach obecnych gości pojawiły się uśmiechy i łzy wzruszenia. Spotkanie zakończyło się wspólną herbatą i ciastkiem, co pozwoliło na dalsze rozmowy i umacnianie więzi wśród członków seniorskiej społeczności.

Zduny, 6 czerwca 2024

Skip to content