Wczoraj (11.04.) w naszym Domu Kultury miało miejsce niezwykłe spotkanie wielkanocne zorganizowane przez Stowarzyszenie Seniorów Gminy Zduny.

Wydarzenie pełne ciepła, wzajemnego szacunku i radosnego świętowania Wielkiej Nocy rozpoczęło się od serdecznych życzeń, które wszyscy sobie wzajemnie składali, dzieląc się nadziejami na przyszłość. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa, pełna autentycznych emocji i poczucia przynależności do wspólnoty! Nie zabrakło też innych wzruszających momentów, m.in. podczas świątecznego przemówienia Prezes Stowarzyszenia – Krystyny Guzek, która podkreślała znaczenie tradycji oraz dzielenia się radością Wielkanocy.

Spotkanie uświetnione zostało występem Wokalnego Zespołu Wrzos, który swoim śpiewem wprowadził wszystkich w wyjątkowy nastrój.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Proboszcz zduńskiej parafii, przedstawiciele władz samorządowych oraz członkowie Koła Diabetyków z Łowicza. Wszyscy wspólnie z seniorami dzielili radość i świąteczną atmosferę.

Dekoracje sali, wykonane z wielką starannością przez Seniorów, przypominały o wiosennej radości i nadziei, którą niesie ze sobą Wielkanoc. Nie zabrakło również tradycyjnego poczęstunku – świątecznych potraw i wypieków.

Jako Ekipa z Dom Kultury serdecznie dziękujemy organizatorom, występującym i wszystkim obecnym na wczorajszym spotkaniu za stworzenie tak ciepłej i rodzinnej atmosfery! I chociaż Święta już za nami to życzymy sobie i Wam aby radość i pokój Wielkiej Nocy towarzyszyły nami przez cały rok!

Skip to content