Uwalniamy książki, dzielimy się z innymi radością czytania! Mili Czytelnicy – Zachęcamy Was serdecznie do korzystania z dobrodziejstwa naszego/Waszego BOOKCROSSINGOWEGO REGAŁU!

Na czym polega bookcrossing? Zasady są proste: żeby wziąć ze sobą książkę z regału zostaw na nim swoją – już przeczytaną! Niech ktoś inny również ma szansę ją przeczytać i znów puścić w obieg! UWOLNIJ KSIĄŻKI – DZIEL SIĘ Z INNYMI!

Co daje nam bookcrossing? Pozwala dzielić się książkami, stwarza możliwość wymiany na inne, daje szansę czytania tym, których nie stać na zakup książek, powoduje, że książki są w ciągłym obiegu!

Jaka jest idea bookcrossingu? Opiera się ona na założeniu, że literaturę należy rozpowszechniać. Książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk, by mogły żyć i spełniać swoje zadanie. W tej podróży ważne jest to, że po prostu są czytane. Nie są ozdobami na półkach, stają się ogólnodostępne. A więc – żyją, bo nas uczą, bawią i zaskakują.

Bookcrossing to bezinteresowna przyjemność dzielenia się literaturą i budowanie więzi między Czytelnikami.

Nasz/Wasz Regał znajduje się w holu naszego budynku, po prawo od wejścia głównego. Na zdjęciach przykłady książek, które możecie uwolnić…

Skip to content