Tego wydarzenia nie możesz przegapić! Bądź z nami!

Wójt Gminy Zduny Krzysztof Skowroński oraz Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny zapraszają na Święto Jesieni 2020. W związku z obostrzeniami dotyczącymi COVID-19, tegoroczna edycja imprezy odbędzie się online. A będzie się działo! Przygotowaliśmy dwa konkursy dotyczące jesieni (plastyczny i literacki), w ramach których do wygrania będą nowoczesne tablety. Planujemy również pierwszy w gminie Zduny koncert galowy online. W Domu Kultury z koncertem ?Nie liczę godzin i lat? wystąpi Andrzej Rybiński (transmisja online na Facebooku i YouTube ? niedziela, 8 listopada, godz. 14.30)


Portret Pani Jesieni – konkurs plastyczny

KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

Karta zgłoszenia na konkurs plastyczny. Pobieranie pliku powinno otworzyć się w nowym oknie. W przypadku problemów, prosimy otworzyć okno, a następnie zapisać plik za pomocą opcji ?Zapis element docelowy jako??, klikając prawym przyciskiem myszki.

KONKURS PRZEZNACZONY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ZDUNY


Jesienią, jesienią słowa w rymy się zamienią – konkurs literacki

KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

Karta zgłoszenia na konkurs literacki. Pobieranie pliku powinno otworzyć się w nowym oknie. W przypadku problemów, prosimy otworzyć okno, a następnie zapisać plik za pomocą opcji „Zapis element docelowy jako…”, klikając prawym przyciskiem myszki.

KONKURS PRZEZNACZONY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ZDUNY

Skip to content