6 marca odbyły się w naszej gminie uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Na scenie zduńskiego Domu Kultury, dla zgromadzonej na sali publiczności, wystąpił aktor i piosenkarz – Dariusz Kordek!

Ponieważ okazja do spotkania była wiadoma – w programie wczorajszego koncertu nie mogło zabraknąć utworów dedykowanych kobietom i o kobietach! Niedzielne popołudnie upłynęło nam przy dźwiękach hitów współczesnych jak i pochodzących z lat 20. i 30. ubiegłego wieku. „Ta ostatnia niedziela”, „Mój przyjacielu”, „Wakacje z blondynką” czy „Kuba wyspa jak wulkan gorąca” to tylko niektóre piosenki jakie wczoraj mogliście usłyszeć w naszym DK. O tym, że było to bardzo udane popołudnie świadczą owacje na stojąco, gromkie brawa dla artysty i dwa bisy! Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że zduńska publiczność była baardzo zadowolona! Cieszy nas to bardzo!

Po koncercie przyszedł czas na życzenia oraz kwiaty dla Pań, które wręczali Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński oraz Przewodniczący Rady Gminy Zduny – Wiesław Dałek.

My również dołączamy się do życzeń! Z okazji Święta Kobiet życzymy spełnienia najskrytszych marzeń!

Skip to content