Kółka Domu Kultury kręcą się, kręcą się, kręcą się! Kółka Domu Kultury kręcą się przez caaały dzień!

Kochani! Przyszedł czas na stały element naszej wakacyjnej przygody czyli program, który od lat jest tradycją proponowanych przez nasz DK letnich działań dla dzieci! ?Dom Kultury na Kółkach? wyruszył w swoją wakacyjną trasę po Gminie Zduny! Na przestrzeni lat jego formuła zmieniała się, ale zawsze cieszył się on dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców naszej gminy oraz owocował udaną współpracą z Kołami Gospodyń Wiejskich. Nie inaczej zapowiada się tym razem?!

W tym sezonie ?Dom Kultury na Kółkach? prowadzi zaprzyjaźniona z nami i niezwykle skuteczna w tym co robi Animatorka Ewelina, która swój program zabaw dla dzieci wypełnia konkursami, grami i tańcami animacyjnymi!

Pierwsze ze spotkań tegorocznego ?Domu Kultury na Kółkach? odbyły się wczoraj (1 sierpnia). Gościliśmy w Domu Ludowym w Urzeczu i na Sali SP w Bąkowie Górnym. Dopisało wszystko ? frekwencja, pogoda, humory, zaangażowanie i chęć wspólnej zabawy! Naprawdę działo się dużo? były tańce, wyścigi, gry zespołowe czy zabawy z klanzą!

Bardzo cieszy nas, że we wspólną zabawę i dopingowanie swoich pociech jak zwykle zaangażowali się rodzice, dziadkowie i jak zwykle niezawodne panie z KGW, które wspólnie z nami organizują spotkania.

O tym jak było najlepiej powiedzą zdjęcia zamieszczone poniżej, a o tym jak będzie poinformujemy wkrótce, bo już niedługo (8.08.) ?Dom Kultury na Kółkach? zawita w Jackowicach i Złakowie Borowym!

Więcej zdjęć z tego dnia na naszym facebooku (KLIKNIJ TUTAJ)

Skip to content