Szanowni Państwo, wracamy ze zdwojoną energią i z ogromną wiarą w potencjał dzieci z naszej gminy. Mamy nadzieję, że liczne obostrzenia epidemiczne nie przeszkodzą w artystycznej pracy najmłodszym. Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Zduny”, w odświeżonym wydaniu i w niezmiennie dobrej formie spotka się 21 października 2020 roku o godz. 16.30 w siedzibie BPiDK. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które rozpoczęły już sceniczną przygodę, ale również te, dla których taka przygoda pozostaje w sferze marzeń. Gwarantujemy znakomitą atmosferę na próbach i oczywiście artystyczną pracę, która jest niezwykle rozwijająca. Zespół poprowadzi pan Cezary Górczyński, pedagog muzyczny, absolwent wychowania muzycznego, multiinstrumentalista i wieloletni nauczyciel muzyki. Serdecznie zapraszamy!

__

__

Cezary Górczyński – absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy na kierunku wychowanie muzyczne, specjalizuje się w prowadzeniu zajęć umuzykalniających dla dzieci, zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych, chórów, nauce tańca towarzyskiego oraz choreografii tańców towarzyskich i ludowych (w szczególności polskich tańców narodowych); akompaniator i dyrygent, były dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, od ponad 20 lat pracujący z dziećmi i młodzieżą; gra na ośmiu instrumentach muzycznych.

__

__

Prosimy wszystkich o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne: 46 838 74 16 lub mailowe: bdk@bdkzduny.pl – ze względu na aktualną sytuację epidemiczną musimy wiedzieć, jak liczne będzie zgromadzenie 🙂

Skip to content