Drodzy! Kończąc okres świąteczny chcielibyśmy wszystkim Wam serdecznie podziękować za udział w naszych wspólnych, styczniowych kolędowaniach. Nasze Zespoły wystąpiły w Bąkowie Górnym, Złakowie Kościelnym, w Zdunach oraz w Sobocie. Każde z tych spotkań było pięknym i wzruszającym wydarzeniem, które mamy nadzieję, pozwoliło Wam i nam zbliżyć się do siebie i wspólnie świętować bożonarodzeniowy czas.

Dziękujemy księżom proboszczom wszystkich parafii w których kolędowaliśmy za serdeczne przyjęcie, ciepłe posiłki, góry słodyczy oraz zawsze dobre słowo! Było nam bardzo miło gościć w Waszych progach!

Dziękujemy również wszystkim Artystom z DZPiT Zduny i Grupy Wokalnej Folkowianki oraz ich Instruktorom za przygotowanie dla nas specjalnego programu kolędowego. Równie wielkie dzięki dla Rodziców i Dziadków za poświęcony czas i bezpieczne dowożenie młodszych Artystów na próby oraz miejsca koncertów! Wasz udział w tym wszystkim jest nieoceniony!

Last but not least – ostatnie podziękowanie (lecz nie mniej ważne) kierujemy do Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński, który był współorganizatorem wszystkich tych wydarzeń. Uczestniczył niemalże w każdym kolędowaniu i tym samym możemy śmiało powiedzieć, że jest liderem wśród fanów naszych Zespołów! I wcale się nie dziwimy – bo my też jesteśmy nimi zauroczeni i jesteśmy z nich po prostu BARDZO DUMNI.

Wspólne kolędowanie z Zespołami działającymi przy Bibliotece Publicznej i Domu Kultury Gminy Zduny oficjalnie kończymy prezentując fotorelację z wczorajszych koncertów: Folkowianki zadbały o świąteczną oprawę muzyczną w kościele w Zdunach, DZPiT Zduny kolędował w Sobocie.

Skip to content