Działający przy naszym DK Zespół „Wrzos” jest pełnoletni! Seniorzy śpiewają dla nas już od 18 lat! Swoimi występami uświetniają różnorodne imprezy o wymiarze lokalnym i nie tylko… Wczoraj (27.01.) miały miejsce uroczyste obchody, podczas których na scenie, w części artystycznej, wystąpili oczywiście Szanowni Jubilaci, prezentując swój szeroki repertuar – składający się z piosenek okolicznościowych, biesiadnych czy ludowych oraz Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Zduny”. Występy obydwóch Zespołów nagrodzone zostały gromkimi brawami!

Jak na jubileusz przystało, podczas wczorajszego spotkania, nie mogło zabraknąć życzeń, prezentów i gratulacji od władz samorządowych, które reprezentował przewodniczący Rady Gminy Zduny – Wiesław Dałek czy dyrektora DK – Michała Łuczaka oraz zaproszonych gości.

Jubileusz „Wrzosu” nie był jednak jedyną okazją do spotkania. Jak co roku Stowarzyszenie Seniorów Gminy Zduny zorganizowało Dzień Babci i Dziadka, którego tradycją jest składanie życzeń osobom, które w danym roku obchodzą swoje okrągłe urodziny – 70, 80, 85 czy 90. Tradycji więc stała się zadość – tak było również wczoraj!

Wszystkim Jubilatom, Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, a Zespołowi „Wrzos” wielu śpiewających lat!

Skip to content