Jak zapowiadaliśmy ? tak zrobiliśmy! Dziś odbyła się druga część obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, czyli w naszym przypadku -kolejne urodziny Misia Czytusia!

O wczorajszym dniu już czytaliście, a teraz pewnie jesteście ciekawi co działo się dziś w Domu Kultury! Było bardzo wesoło! Miś Czytuś wspólnie ze swoimi koleżankami z Biblioteki przygotował dla dzieci pełno atrakcji! 

Na początku wszyscy mieli okazję się poznać, a Pani Sylwia i Pani Kasia przedstawiły dzieciom historię pluszowego misia oraz pokazały film o tym, jak powstają pluszaki ;) 

Później była już tylko zabawa, konkursy, tańce i misiowe piosenki! Świetnie bawiliśmy się z klanzą, układaliśmy misiowe puzzle, rozwiązywaliśmy zagadki oraz? szukaliśmy Misia, który spóźnił się na swoje urodziny! Odnaleźliśmy go w czytelni dla dzieci! Tak się gapcio zaczytał, że stracił poczucie czasu! Ale ponieważ to są jego urodziny to mu to wybaczamy! A skoro to urodziny to? nie mogło zabraknąć tortu! Goście pięknie odśpiewali Sto lat! Na co Miś oczywiście bardzo się wzruszył! Na koniec każde dziecko zostało uhonorowane przez Czytusia odznaką ?Przyjaciel Pluszowego Misia?!

W imieniu Misia Czytusia oraz naszym własnym serdecznie dziękujemy Wam za to, że tak chętnie odpowiedzieliście na nasze zaproszenie! Dziękujemy, że nie pozwoliliście na to, żeby Miś świętował dziś w samotności! Zapraszamy do oglądania krótkiej fotorelacji z urodzin! 

Te dwa dni, które spędziliście razem z naszym Misiem były pełne radości, śmiechu i zabawy! Jesteśmy pewni tego, że wczorajszy i dzisiejszy dzień na długo pozostanie w sercu naszego misiowego przyjaciela! 
Skip to content