25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia! Z tej okazji Miś Czytuś, w towarzystwie Pani Sylwii, odwiedził w ubiegłym tygodniu Szkoły Podstawowe, Przedszkola oraz Żłobek na terenie naszej gminy. Byliśmy w Bąkowie Górnym, Nowych Zdunach i Złakowie Borowym. Nasz Misiu baaardzo nie lubi świętować sam dlatego zawsze chętnie odwiedza swoich małych Przyjaciół i jak to ma w zwyczaju ? nigdy nie przychodzi z pustą ręką! W podziękowaniu za serdeczne przyjęcie wręczył dzieciom słodkie upominki! Dziękujemy również za to, że i Wy pomyśleliście tak pięknie o naszym Czytusiu i przygotowaliście dla niego śliczne laurki!

Wizyta w szkołach była też idealną okazją by zaprezentować uczniom z zerówek teatrzyk kamishibai, który ostatnio zamówiliśmy do naszej Biblioteki. Opowiadana historia była w tych dniach oczywista! Wybór padł na ?Misiowe wiadomości ? Niedźwiedź brunatny?, czyli opowieści o misiach żyjących w naszym kraju!

Te dni, które spędziliście razem z naszym Misiem były pełne radości, śmiechu i zabawy! Jesteśmy pewni, że ten tydzień na długo pozostanie w sercu naszego misiowego przyjaciela!

Skip to content