Dziś, 20 sierpnia, w naszym DK obyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora, na które zapraszał Zarząd Stowarzyszenia Seniorów Gminy Zduny.

Jak zwykle to u nas i u Seniorów bywa – program był bogaty! Nie zabrakło oficjalnych przemówień, życzeń i podziękowań. Wśród zaproszonych na uroczystość gości byli przedstawiciele władzy samorządowej ? Wójt Gminy Zduny ? Krzysztof Skowroński oraz Przewodniczący Rady Gminy Zduny ? Wiesław Dałek.

W części artystycznej, na scenie naszego DK wystąpił Wokalny Zespół ?Wrzos?. Dla zgromadzonej na sali publiczności wystąpił również członek rodziny Prezes Stowarzyszenia p. Krystyny Guzek. Tego dnia bowiem, odbyła się również promocja książki autorstwa p. Krystyny pt. ?Na zawsze?, w której autorka opisuje losy swojej rodziny, a w szczególności wspomina męża Tadeusza.

Miłym akcentem na zakończenie dzisiejszych uroczystości były kwiaty dla każdej Seniorki i Seniora oraz słodki poczęstunek w postaci tortu.

Przyłączamy się do wszystkich życzeń jakie kierowane były dziś w stronę naszych zduńskich Seniorów! Życzymy zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności! ??

Skip to content