Szanowni Państwo, dziękujemy za takie zainteresowanie „Wokalnymi Konfrontacjami”. Cieszymy się, że chcecie zagościć na zduńskiej scenie! W związku z tym, że dla każdego uczestnika przewidujemy ok. 5 minut, a po każdej kategorii Jury konkursu musi odbyć naradę, przesłuchania potrwają zapewne aż do godzin popołudniowych. Prosimy o dokładne zapoznanie się z całością materiałów zamieszczonych poniżej. 

W składzie komisji zasiądą:

  • Renata Mosiołek – muzyk, trenerka wokalna;
  • Martyna Kuś-Rudnicka – choreografka, wokalistka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych;
  • Wiesław Kowalski – instruktor muzyczny, multiinstrumentalista, kapelmistrz orkiestry OSP Kutno – przewodniczący komisji

REGULAMIN KONKURSU: https://bdkzduny.pl/wokalnekonfrontacje/

Poniżej znajduje się lista uczestników konkursu wraz z orientacyjnymi godzinami poszczególnych etapów. Mogą one ulegać przesunięciom, na co nie mamy wpływu. Startujemy w sobotę, 10 grudnia 2022 roku o godz. 10.00.

KATEGORIA I 5-9 LAT godz. 10:00-12:00

  1. Oliwia Zwolińska – Nie zapomnij
  2. Michalina Marusiak – Najmilszy Święty
  3. Kornelia Kharchenko – Kochajcie mnie
  4. Hanna Wójcik – Wierna, odważna i prawa
  5. Szymon Płuska – Jeszcze będzie pięknie
  6. Mikołaj Cybulski – Dni, których nie znamy
  7. Lena Nawrocka – Śpiewam i tańczę
  8. Oliwia Przybysz – Pięknie żyć
  9. Filip Kosiński – Nie bój się chcieć
  10. Amelia Litwitz – Szkolne niespodzianki
  11. Zuzanna Marciniak – Kolorowe dzieci
  12. Aleksander Kwiatkowski – Kaczka Dziwaczka
  13. Jan Dzierżek – Piechota, ta szara piechota
  14. Patrycja Balik – Wszystkie koty świata
  15. Nela Rojek – Dżungla
  16. Hanna Staszewska – Śpiewam i tańczę
  17. Nadia Burska – Pawie piórko
  18. Nikola Perestaj – Sing-sing
  19. Antoni Tomaszewski – Rogatywka
  20. Wiktoria Pierzchała – Dzwonki sań
  21. Sabina Ciesielska – Piosenka drewnianych lalek
  22. Zofia Marzec – Różowe okulary
  23. Julia Cichocka – Regge śpiocha

KATEGORIA II 10-15 LAT godz. 12:00-15:00

  1. Maria Skowrońska – Hymn
  2. Aleksandra Żyto – Aleja gwiazd
  3. Julia Płońska – Prawda o nas
  4. Zofia Skowrońska – Nic dwa razy
  5. Kinga Wójcik – Napad
  6. Amelia Piekarska – Na krawędzi życia
  7. Wojciech Kosmowski – Zimny drań
  8. Eliza Dębska – Dziś późno pójdę spać
  9. Maja Banachowska – Dziś będzie bal
  10. Zofia Wojtysiak – Płacze moje serce
  11. Oliwia Śliwińska – Udało prawie się
  12. Tatiana Brzózka – Nic dwa razy się nie zdarza
  13. Alicja Gawinek – Światłocienie
  14. Ewa Woźniak Kamal – O mnie się nie martw
  15. Agata Ciesielska – Mój dom
  16. Blanka Skowronek – Życzymy sobie i wam
  17. Julia Urbańska – 2 w nocy
  18. Michalina Wysocka – Zostań z nami melodio
  19. Marcelina Zając – Pięknie żyć
  20. Żaneta Żakowska – Ene due rabe swing
  21. Amelia Tomaszewska – W czasie deszczu dzieci się nudzą
  22. Magdalena Pola Wojtczak – Do kogo idziesz
  23. Lena Łacheta – Szary świat
  24. Barbara Warzywoda – Alleluja
  25. Nikola Sikorska – Pod śniegiem
  26. Nadia Czubacka – Pamięć
  27. Patrycja Krzeszewska – Dłoń
  28. Lidia Koc – Moja droga
  29. Maksymilian Rogowski – Tylman – Pastorałka od serca do ucha
  30. Nikola Stefaniak – Lato spaceruje
  31. Maja Skibińska – Piosenka o muzyce
  32. Agata Długosz – Co nam w duszy gra
  33. Aurelia Nowicka – Tamta dziewczyna
  34. Magdalena Lechniak – Gwiazdą być
  35. Zuzanna Sikora – Na przekór wszystkim będę spać
  36. Karolina Lechniak – Czarodziej i ja
  37. Filip Kwiatkowski – Na wyspach Bergamutach

KATEGORIA III młodzież powyżej 16 lat i dorośli godz. 15:00-16:00

  1. Karolina Graszka – Odkryjemy miłość nieznaną
  2. Antoni Dębski – Cisza
  3. Weronika Wiśniewska – Polska Madonno
  4. Michał Kowalski – Luka
  5. Jagoda Stasiarczyk – Biały latawiec
  6. Maja Lis – Tango Rzeź
  7. Norbert Kuświk – Dworzec
  8. Agnieszka Palmowska – Tabakierka
  9. Katarzyna Biegała – Nie wiem czym jest miłość
  10. Magdalena Ciąpała – Gdy ty dasz coś mamie
  11. Mateusz Warzywoda – Mori

UWAGA! Po każdorazowym posiedzeniu Jury, wytypowani zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w niedzielnym koncercie laureatów (11 grudnia 2022 roku o godzinie 15.00 – sala widowiskowa BPiDK). Wówczas też okaże się, które miejsce zajęły poszczególne osoby. Na Laureatów czekają nagrody, które otrzymają z rąk Wójta Gminy Zduny Krzysztofa Skowrońskiego

Koncert galowy laureatów swoim gościnnym występem uświetni Magdalena Tomecka.

Skip to content