Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam skład Komisji konkursowej, która oceniać będzie występy uczestników podczas IV RFPP “Wokalne Konfrontacje” Zduny 2023.

W skład jury wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej, które każde wykonanie ocenią z uwagą oraz profesjonalizmem. Pozwoli im to wybrać, ze wszystkich utalentowanych wykonawców, tych najlepszych! Jeśli mielibyśmy opisać Członków Komisji w czterech słowach powiedzielibyśmy krótko: TO PRAWDZIWI PASJONACI MUZYKI!

Poznajcie więc skład jury IV RFPP “Wokalne Konfrontacje”:

  • Sylwia Strugińska-Wochowska – Absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim oraz Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk o Wychowaniu. Od 2005 roku solistka Teatru Muzycznego w Łodzi, z ponad 20 pierwszoplanowymi rolami operetkowymi, operowymi i musicalowymi w repertuarze. Laureatka III Ogólnopolskiego Konkursu Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej w Krakowie. Od 2014 roku pedagog w Samorządowej Szkole Muzycznej II stopnia w Skierniewicach. Lubi śpiewać lirykę wokalną różnych kompozytorów oraz muzykę sakralną, gra na festiwalach muzyki kameralnej i organowej w różnych miastach całej Polski – przewodnicząca jury
  • Łukasz Ledzion – dziennikarz radiowy, prezenter muzyczny, współtwórca portalu internetowego Twoja Strona Miasta.
  • Jeremi Kowalski – harmonista, uczeń dwóch ostatnich regionalnych mistrzów muzyki ludowej (Sławomira Czekalskiego i Jana Szymańskiego); założyciel dwóch ostatnich autentycznych kapel ludowych w regionie. Zdobywca nagród na ogólnopolskich przeglądach kapel, w tym II miejsce w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, I miejsca w Sieradzu oraz w Warcie.

Wszystkim występującym na naszej scenie życzymy jak najlepszych ocen jury, a Komisji Konkursowej – owocnych obrad!

Skip to content