Przygotowania do kolejnej edycji naszego Festiwalu ruszyły! Nieprzerwanie od 1999 roku zapraszamy wokalistów na konkurs piosenki, który na przestrzeni lat rozwijał się, zmieniał nazwę i formułę, ale niezmiennie był jedyną tego typu imprezą w powiecie łowickim!

W imieniu organizatorów: Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński oraz Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny serdecznie zapraszamy na IV REGIONALNY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ „Wokalne Konfrontacje” Zduny 2023 🎉

  • IV RFPP ma formułę dwudniową: na 2 grudnia (sobota) zaplanowane zostały przesłuchania konkursowe, natomiast 3 grudnia (niedziela) zapraszamy na koncert galowy z wręczeniem nagród. Na scenie wystąpią Laureaci tegorocznej edycji Festiwalu!
  • Zapraszamy Was na scenę naszego Domu Kultury! Zapewniamy atrakcyjne nagrody, profesjonalne zaplecze techniczne, merytoryczne jury oraz niezapomniane wrażenia!
  • Konkurs kierowany jest do solistów z powiatu łowickiego i ościennych – zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie poprzez ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który tak samo jak wszystkie szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa i zasad organizacyjnych zamieściliśmy na naszej stronie https://bdkzduny.pl/wokalnekonfrontacje/

Do usłyszenia! Do zobaczenia!

Skip to content