We wtorek, 6 września w naszym Domu Kultury odbyła się wyjątkowa uroczystość. Stowarzyszenie Seniorów Gminy Zduny obchodziło Jubileusz 15-lecia swojej działalności połączony z corocznymi obchodami Dnia Seniora.

W spotkaniu brało udział około 100 osób! Wśród zaproszonych gości byli: Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński, Przewodniczący Rady Gminy Zduny ? Wiesław Dałek czy Proboszcz Parafii w Zdunach ks. Ireneusz Cieślak. Pozostali goście to Członkowie oraz Przyjaciele Stowarzyszenia Seniorów Gminy Zduny.

Uroczystość prowadziła Prezes Stowarzyszenia ? Krystyna Guzek. Głos zabrali również przedstawiciele władz samorządowych, dyrektor BPiDK Gminy Zduny oraz delegacja Koła Diabetyków z Łowicza, którzy wręczyli Seniorom na ręce Zarządu kwiaty i upominki oraz gratulowali Jubilatom pomysłów, zaangażowania i determinacji w działalność służącą całej społeczności Gminy Zduny. Wcześniej, na mszy świętej w intencji Stowarzyszenia, życzenia złożył seniorom proboszcz ks. Ireneusz Cieślak.

Zgromadzeni na sali Domu Kultury mogli zapoznać się z historią i bieżącą działalnością Stowarzyszenia, która zaprezentowana została w Kronikach i Biuletynach oraz wydanym specjalnie na tę okoliczność Folderku.

W części artystycznej spotkania wystąpili Wokalny Zespół ?Wrzos? oraz Marek Zieliński ? zaprzyjaźniony ze Stowarzyszeniem muzyk z Torunia. Przy ciepłym poczęstunku, kawie, herbacie i pysznych słodkościach, w doskonałych humorach i miłej atmosferze świętowanie Jubileuszu 15-lecia Stowarzyszenia trwało do późnych godzin wieczornych!

Szanowni Seniorzy!

Z okazji doniosłego jubileuszu 15-lecia Waszego Stowarzyszenia jeszcze raz serdecznie Państwu gratulujemy! Niezmiernie cieszymy się, że współpraca naszego Domu Kultury ze Stowarzyszeniem, trwająca już od 15 lat, jest tak bardzo owocna! Dziękujemy za Państwa nieoceniony wkład w integrację Seniorów w naszej gminie, organizację licznych przedsięwzięć, ale przede wszystkim – za niewyczerpane pokłady energii twórczej. Życzymy Wam dużo zdrowia na kolejne lata działalności! Niech odwaga, życzliwość i młodzieńczy zapał zawsze Wam towarzyszą i będą niewyczerpaną inspiracją do wyznaczania kolejnych ambitnych celów!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Skip to content