Niesamowita energia, ogromny talent, mnóstwo pozytywnych emocji i dobrego humoru! Katarzyna Skrzynecka zachwyciła zduńską publiczność.

Za nami kolejne bardzo ciekawe spotkanie z cyklu „Zduński Podwieczorek z Gwiazdą”, które tradycyjnie już, poprowadził Leszek Bonar – dziennikarz Telewizji Łódź. Bohaterką wczorajszego dnia była Katarzyna Skrzynecka. Artystka w rozmowie z dziennikarzem opowiadała o studiach i początkach swojej kariery. Zdradziła nam kulisy powstawania programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mówiła o tym jak fantastyczną, muzyczną przygodą był dla niej udział w tej produkcji. Opowiadała też o swojej przyjaźni z Piotrem Gąsowskim i ich pechowym, chociaż naprawdę zabawnym udziale w programie Mamy Cię! I chociaż odcinek z nimi nigdy nie został wyemitowany, to zduńska publiczność już wie co w nim działo i jak zakończyła się ta historia. Katarzyna Skrzynecka z powodzeniem łączy prace w filmach, serialach i na deskach teatru z karierą wokalistki. Jednak, jak mówi, najważniejsza jest dla niej Rodzina.

Wczorajsze popołudnie upłynęło nam w naprawdę swobodnej atmosferze, a na koniec nie zabrakło autografów oraz wspólnych zdjęć z naszym Gościem! Artystka jest przemiłą, ciepłą i otwartą osobą, która jeszcze po zakończeniu „wywiadu” bardzo chętnie rozmawiała z przybyłymi na spotkanie osobami!

Skip to content