Dzień Kobiet w naszej gminie trwa w najlepsze ? świętowanie zaczęliśmy już wczoraj! KOBIETA NIEJEDNO MA IMIĘ ? to tytuł koncertu, który odbył się 7 marca w naszym Domu Kultury z okazji Święta Kobiet. Wczorajsze wydarzenie to muzyczny upominek dla wszystkich Pań z terenu naszej gminy, ale oczywiście nie tylko.

Na scenie DK wystąpili artyści, których znakiem rozpoznawczym jest łączenie muzyki klasycznej i rozrywkowej. Zaprezentowali nam oni utwory dla kobiet i o kobietach. Nie zabrakło takich piosenek jak: ?Ada, to nie wypada?, ?Baby, ach te baby?, ?Brunetki, blondynki?, ?Być kobietą?, ?Bądź moim natchnieniem? czy ?Będziesz moją Panią?. Wysłuchaliśmy utworów, które udowodniły, że kobieta niejedno ma imię.

O to, abyśmy to niedzielne popołudnie spędzili w dobrej, muzycznej atmosferze zadbali: Anna Nadwodna i Krzysztof Ciupiński-Świątek – wokal, Adam Sychowski – fortepian oraz Katarzyna Soja – prowadzenie.

Ponieważ okazja do świętowania niemała ? w programie uroczystości nie mogło zabraknąć życzeń oraz kwiatów od władz samorządowych: Wójta Gminy Zduny ? Krzysztofa Skowrońskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Zduny – Wiesława Dałka.

Dziękujemy wszystkim za wczorajszą obecność ? zarówno przed ekranami jak i na sali DK oraz ? co równie ważne – za przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

Pogoda dziś zmienna jak kobieta, ale my ? niezmiennie i przez cały rok ? życzymy wszystkim Paniom wszystkiego co najlepsze!

Skip to content