Dzień Kobiet w naszej gminie trwa w najlepsze – świętowanie zaczęliśmy już wczoraj! KOBIETA NIEJEDNO MA IMIĘ – to tytuł koncertu, który odbył się 7 marca w naszym Domu Kultury z okazji Święta Kobiet. Wczorajsze wydarzenie to muzyczny upominek dla wszystkich Pań z terenu naszej gminy, ale oczywiście nie tylko.

Na scenie DK wystąpili artyści, których znakiem rozpoznawczym jest łączenie muzyki klasycznej i rozrywkowej. Zaprezentowali nam oni utwory dla kobiet i o kobietach. Nie zabrakło takich piosenek jak: „Ada, to nie wypada”, „Baby, ach te baby”, „Brunetki, blondynki”, „Być kobietą”, „Bądź moim natchnieniem” czy „Będziesz moją Panią”. Wysłuchaliśmy utworów, które udowodniły, że kobieta niejedno ma imię.

O to, abyśmy to niedzielne popołudnie spędzili w dobrej, muzycznej atmosferze zadbali: Anna Nadwodna i Krzysztof Ciupiński-Świątek – wokal, Adam Sychowski – fortepian oraz Katarzyna Soja – prowadzenie.

Ponieważ okazja do świętowania niemała – w programie uroczystości nie mogło zabraknąć życzeń oraz kwiatów od władz samorządowych: Wójta Gminy Zduny – Krzysztofa Skowrońskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Zduny – Wiesława Dałka.

Dziękujemy wszystkim za wczorajszą obecność – zarówno przed ekranami jak i na sali DK oraz – co równie ważne – za przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

Pogoda dziś zmienna jak kobieta, ale my – niezmiennie i przez cały rok – życzymy wszystkim Paniom wszystkiego co najlepsze!

Skip to content