Z wielką radością informujemy, że nasza biblioteka uczestniczy w konkursie „Pędzlem po literaturze” organizowanym przez księgarnię internetową Bookland – Księgarnia.

Zgłosiliśmy się do udziału w nim, bo wiemy, że jest on idealny dla Was, naszych kreatywnych Czytelników Młodego Pokolenia!
Zadanie jest bardzo proste! Chcielibyśmy, żebyście chwycili za kredki, pędzle czy flamastry i przelali na papier swojego ulubionego bohatera literackiego. Może to być dzielny rycerz, urocza księżniczka, sprytny detektyw czy też czarujący mag – wybór należy do Was! Pokażcie nam, jak widzicie swoich książkowych przyjaciół

Konkurs jest doskonałą okazją, aby pokazać Waszą kreatywność i… miłość do książek! Swoje prace (w formacie A4) dostarczcie do naszej biblioteki do 29 lipca 2024 roku, a my przekażemy je dalej, do głównego organizatora konkursu.

Wspólnie możemy wygrać fantastyczne nagrody!
Trzech uczestników z całej Polski, którzy zaprezentują najbardziej oryginalne i kreatywne prace, otrzyma atrakcyjne upominki. Ponadto każda biblioteka, z której pochodzi nagrodzone dzieło, również zostanie obdarowana. Na nagrody składają się pakiety książek oraz gadżety reklamowe.

Kryteria decydujące o wygranej:
• oryginalność, pomysłowość, unikalny charakter wykonanej pracy,
• sposoby i formy promocji działań (online i offline) wśród użytkowników i/lub obserwatorów biblioteki.

ℹ️ Patronami konkursu są wydawnictwa Wilga, Wilga Play, WAB, UROBOROS, Znak, Znak Emotikon, Znak Horyzont, Znak JednymSłowem, Znak Koncept, Znak Literanova, Muza, You&YA oraz Egmont.

Chwyćcie za pędzle i kredki, pokażcie, co potraficie, i tego lata stwórzcie coś niesamowitego! Serdecznie zapraszamy do udziału!

Skip to content