To był dzień pełen świetnej muzyki oraz dobrego, śląskiego humoru – tak w skrócie możemy podsumować tegoroczną uroczystość zorganizowaną z okazji Dnia Kobiet w Gminie Zduny. W tym roku dla pań wystąpił znany i lubiany aktor, kabareciarz, a także utalentowanych wokalista ? Krzysztof Respondek.

Cokolwiek by nie napisać o niedzielnym występie… będzie za mało. To po prostu trzeba było zobaczyć na własne oczy! Artysta zaprezentował zróżnicowany repertuar opierający się na historiach o kobietach ale nie tylko… Nie zabrakło zabawnych anegdot po śląsku, przeplatanych muzycznymi wstawkami niezapomnianych utworów.. Nasz Gość z charakterystyczną dla siebie lekkością i śląskim zacięciem sypał jak z rękawa monologami pełnymi humoru wywołując tym salwy śmiechu wśród zgromadzonej licznie publiczności! Śmiało możemy powiedzieć, że uśmiech nie schodził z twarzy przybyłym na wydarzenie blisko 160 osobom! Wśród zgromadzonej na sali publiczności byli: Wójt Gminy Zduny Krzysztof Skowroński z małżonką, Przewodniczący Rady Gminy Zduny ? Wiesław Dałek, Sekretarz Gminy Zduny Aleksandra Latuszek oraz Skarbnik Gminy Zduny Hanna Wegner.

Podczas niedzielnej uroczystości nie mogło zabraknąć oczywiście życzeń dla Pań! Dlatego, by tradycji stała się zadość, po koncercie przyszedł czas na życzenia oraz kwiaty, które wszystkim zgromadzonym na sali przedstawicielkom płci pięknej wręczali: Wójt Gminy Zduny, Przewodniczący Rady Gminy Zduny oraz ubrani w galowe mundury strażacy z jednostek OSP z terenu naszej gminy.

Cóż możemy powiedzieć na zakończenie – dystans, zabawa, świetna muzyka i śląskie poczucie humoru! Było rewelacyjnie!

Skip to content