Za3MAJ piękno naszej Małej Ojczyzny i weź udział w organizowanym przez nas majówkowym konkursie fotograficznym!

Zasady są jak zawsze proste: zrób zdjęcie najciekawszego, wartego uwagi czy najpiękniejszego według Ciebie miejsca, budynku/budowli, krajobrazu znajdującego się na terenie gminy Zduny, przyślij je do nas a my pokażemy je pozostałym gminiakom i… reszcie świata! Podzielmy się ze sobą nawzajem tym co w Gminie Zduny najlepsze! Być może osoby mieszkające w Urzeczu nie wiedzą jak pięknie może być na Złakowie Borowy, być może osoby z Wiskienicy nie spodziewają się ile ciekawych miejsc może znajdować się w Maurzycach! Wasze zdjęcia mogą mieć oczywiście charakter patriotyczny, ale nie muszą. Ogranicza Was tylko wyobraźnia i… granice gminy Zduny.

Wykorzystajcie nadchodzące majówkowe dni (mamy nadzieję, że i sprzyjającą pogodę) i za3MAJcie piękno naszej Małej Ojczyzny uwieczniając je na fotografiach!

Konkurs kierowany jest do mieszkańców gminy Zduny którzy mają 12 lat i więcej. Swoje prace wysyłajcie na adres konkurs@bdkzduny.pl do 7 maja 2023. Zwycięzców poznamy kilka dni później – 12 maja. Najlepsze prace wybierze powołana specjalnie na tę okazję Komisja konkursowa. Oprócz nagród w dwóch kategoriach wiekowych przyznana zostanie dodatkowa Nagroda Publiczności. 9 maja wrzucimy na naszego facebooka wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia. Do 12 maja do godz. 12:00 trwać będzie głosowanie „internautów”, którzy poprzez dodawanie reakcji (lubię to, super, wow itp.) do zdjęć wyłonią najlepszą według nich fotografię. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Patronat nad Konkursem objął Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższym Regulaminie Konkursu:

Skip to content