Konkursy plastyczne to znakomita okazja do wykorzystania swojej kreatywności i wyrażenia siebie w sztuce. Zwłaszcza, gdy tematem konkursu jest coś, co nas interesuje i związane jest z naszym krajem. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie dorosłe osoby do udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji nadchodzącego Święta Jesieni.

Jego tytuł to “Mój kotylion patriotyczny”.

Kotyliony są symbolem polskiej tradycji, które często nosimy podczas uroczystości państwowych oraz świąt narodowych. Udział w konkursie jest więc doskonałą okazja, by wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi oraz uczcić swoją miłość do Ojczyzny.

Zachęcamy do wykorzystania różnych technik plastycznych oraz do odważnego eksperymentowania z materiałami, aby stworzyć oryginalne i niepowtarzalne dzieła sztuki. Prace oceniane będą przez komisję konkursową, a autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Prace należy dostarczyć do siedziby BDK Zduny do 7.11.br. Rozstrzygnięcie konkursów oraz wręczenie nagród nastąpi 11 listopada podczas Święta Jesieni. Szczegółowe informacje dotyczące regulaminów oraz Karty zgłoszeń znajdują się poniżej:

Aby zapisać pobrać kartę zgłoszenia należy kliknąć na obrazek prawym przyciskiem myszy i zapisać jako obraz 😉

Skip to content