Mili Czytelnicy!

Z ogromną radością informujemy, że od dziś znajdziecie naszą Bibliotekę w aplikacji Sowa Mobi! Od teraz przeglądanie, zamawianie, rezerwowanie i prolongowanie naszych zbiorów będzie jeszcze łatwiejsze! To zaledwie kilka kliknięć, które przeniosą Was w fascynujący świat czytelnictwa!

Zobaczcie jakie to proste:

  • Pobierzcie aplikację na swoje telefony/tablety.
  • Wyszukajcie naszą Bibliotekę: Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny.
  • Zalogujcie się do swoich Kont Czytelników.
  • Korzystajcie! Od teraz swoją Kartę Biblioteczną macie zawsze pod ręką!

Informacje o naszych zbiorach, które są systematycznie powiększane, znajdziecie na ekranie swoich smartfonów. Wciąż przybywa nowych tytułów – wyszukujcie między nimi i znajdźcie coś interesującego dla siebie lub swoich przyjaciół. Wyszukiwarka i filtry w aplikacji pomogą Wam dokonać szybkiego wyboru.

Korzystanie z aplikacji to również koniec z zapominaniem! SOWA MOBI przypomni Wam o wypożyczonych zbiorach, które niebawem będziecie musieli zwrócić do biblioteki. Zaproponuje Wam też możliwość przesunięcia daty zwrotu, gdyby okazało się, że jeszcze nie skończyliście czytać danej pozycji. Otrzymacie również powiadomienia o zmianach statutu Waszych zamówień, w tym o oczekujących do odebrania zamówionych książkach.

Korzystanie z samej aplikacji jest bardzo proste i intuicyjne. Jeśli będziesz mieć jednak jakiekolwiek wątpliwości co do poruszania się po swoim koncie w SOWA MOBI – śmiało zapytaj o poradę nasze Bibliotekarki.

Aplikacja dostępna jest na systemach Android oraz iOS. Pobierzecie ją więc w Google Play lub App Store i to zupełnie ZA DARMO!

Od dziś nasza Biblioteka jest w zasięgu Twojej ręki! My już korzystamy! Z dowolnego miejsca na świecie!

Skip to content