Piękne, kolorowe, pachnące nowością książki właśnie trafiły na nasze półki!

Dla dzieci szczególnie polecamy książki z trzech serii:

  • Dotknij i posłuchaj” – seria, dzięki której maluch pogłębia wiedzę, wzbogaca słownictwo, rozwija wyobraźnię oraz ćwiczy zmysły i motorykę małą. W naszym księgozbiorze znajdziecie: Odgłosy zwierząt, Odgłosy pupili, Odgłosy przyrody oraz Domowe odgłosy. Ich treści to krótkie, zabawne wierszyki. Wyróżnikiem tych publikacji są… dźwięki.
  • Kraina emocji” – książeczki w prosty i przyjemny sposób opisują rozmaite sytuacje, a następnie podają sposoby jak sobie radzić z uczuciami. Są pełne optymizmu, ciepła oraz – choć na pozór poruszają trudne tematy – zawsze pozostawiają czytelników z poczuciem bezpieczeństwa oraz spokoju. Ich dodatkowym atutem są kolorowe ilustracje ze szczegółowo przedstawionymi elementami. Dzieci mogą wpatrywać się w nie przez długie minuty i z pewnością, szybko je to nie znudzi! Na naszych półkach znajdziecie trzy z czterech książek należących do tej serii.
  • Jak nauczyć Smoka” – to seria ośmiu książeczek (mamy wszystkie), w której Lila uczy swojego przyjaciela Smoka używać uprzejmych słów, oferować pomoc, czekać czy dzielić się. Dzięki konkretnym sytuacjom z życia rodziny mali Czytelnicy mogą razem z bohaterem nauczyć się miłych słów i wartościowych zachowań.

Jeśli chcecie zapoznać się z naszym całym księgozbiorem zaglądajcie również do naszego elektronicznego katalogu: https://www.zduny-bpgidk.sowa.pl/. Mieści się tam całe nasze bogactwo.

Skip to content