Drodzy! Dzisiejsze popołudnie to fantastyczna pora, aby zaprosić Was na wspólny wyjazd do teatru! Spędźmy razem październikowe, sobotnie popołudnie!

Proponujemy Wam wyjazd do Teatru w Płocku na spektakl Zamknij oczy i myśl o Anglii, który odbędzie się 16 października.

Koszt to 60 zł. Wyjeżdżamy ze Zdun o godz. 17:00. Zapisy i wpłaty do 7 października. Macie chwilę, żeby przemyśleć naszą propozycję, ponieważ zapisy przyjmujemy od poniedziałku ? 27 września.

Zapisywać możecie się na dwa sposoby:

– telefonicznie, pod nr tel 46 838 74 16 lub 838 76 08

– w siedzibie BDK Zduny

O spektaklu słów kilka:

Przedstawienie dedykuję wszystkim tym, który lubią się pośmiać, a więc? LUDZIOM. Szef kuchni Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, Stefan Friedmann, poleca danie oryginalne i lekkostrawne. Wprawdzie jest to typowa angielska kuchnia, ale potraktowana jako podstawa do potrawy fusion. Bogato wzmocniona arabskimi przyprawami, izraelskimi ziołami, szczypta odmienności seksualnej, delikatnego, apetycznego szaleństwa i obfitego sosu zamożności. Przez danie przebija kolorowa nutka muzyczna o smaku swingu. Całość mocno wymieszana, zakręcona i wymacerowana. Pikanterii dodaje doraźny smak naszego rodzinnego schabowego. Wszystko na eleganckiej zastawie Old England, czyli dwóch półmiskach z jedną przerwą. Życzę smacznego! Stefan Friedmann.

opis: www.teatrplock.pl

Skip to content