Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny pod Parasolem Licencyjnym.

Co to oznacza? Posiadamy całoroczne pozwolenie na publiczne odtwarzanie utworów audiowizualnych takich jak filmy, koncerty, seriale czy programy telewizyjne! Co to oznacza dalej? Będą seanse filmowe w Domu Kultury!

Parasol Licencyjny jest uniwersalną, zbiorczą licencją obejmującą repertuar ponad 950 producentów filmowych i telewizyjnych, w tym największe hollywoodzkie studia i wytwórnie niezależne! Licencjobiorca – czyli my – otrzymuje dostęp do katalogu setek tysięcy tytułów i możliwość publicznego ich wyświetlania, dowolnie często przez cały rok!

Jednak uwaga! Parasol Licencyjny z którego korzystamy to licencja niekomercyjna czyli nie dla kin, a na potrzeby pokazów na mniejszą skalę. Nie uprawnia nas ona niestety do reklamowania pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów, nazw postaci i producentów. Dlatego prosimy się nie zdziwić jeśli będziemy Was zapraszać na seanse, ale na plakacie nie umieścimy informacji jaki film będziemy wyświetlać. Dobrze jednak wiecie, że my są mili i dobrzy ludzie i kiedy do nas zadzwonicie lub spytacie na miejscu “Co jest grane?” to my bez owijania w bawełnę powiemy Wam “Grane jest to i to”. I dodamy jeszcze, że nie dość, że gramy „to i to” to jeszcze jest to grane dla Was totalnie za darmoszkę!

Jak wspomnieliśmy na początku – z Parasolem Licencyjnym otrzymaliśmy możliwość korzystania z tysięcy tytułów zagranicznych producentów filmowych i telewizyjnych, w tym największych hollywoodzkich wytwórni i producentów niezależnych takich jak: The Walt Disney Studio, Paramount, Miramax Films, MGM, Dream Works, 20th Century Studios, Universal, Sony Pictures Classics, Pixar, Warner Bros., New Line Cinema czy Marvel Studios.

Dwa pierwsze seanse w Domu Kultury odbędą się w ramach naszego feryjnego planu działań. Serdecznie zapraszamy!

Skip to content