Rok szkolny dobiega końca, zbliżają się wakacje… Dlatego i u nas, jak zwykle o tej porze, przyszła pora na małe podsumowanie. Kilka dni temu wybraliśmy się do przedszkoli w Bąkowie Górnym, Nowych Zdunach oraz Złakowie Borowym, by wręczyć nagrody: dyplomy i książki Uczestnikom tegorocznej edycji akcji Mała książka – wielki człowiek, którzy wykazali się wyjątkową, aktywną postawą czytelniczą. Do szkół wybrał się z nami również Miś Czytuś, który rozdawał dzieciom kolorowe zakładki do książek oraz częstował wszystkich cukierkami. Niektórzy Mali Czytelnicy odebrali swoje nagrody w naszej Bibliotece, przy okazji wypożyczając kolejne książki do czytania.

W tym roku wręczyliśmy w nagrodę…59 dyplomów oraz książek! Wspólnie z Wami pobiliśmy tym samym nasz rekord sprzed roku! Jesteśmy dumni, że mamy tak aktywnych, młodych Czytelników!

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy Rodzicom, za to, że przyprowadzają swoje pociechy do naszej biblioteki i od ich najmłodszych lat dbają o to, aby książki były obecne w ich życiu. Pamiętajmy, literatura dziecięca jest wspaniałym przewodnikiem pomagającym młodemu Czytelnikowi odkryć otaczający go świat, rozbudza jego wyobraźnię i inspiruje do twórczych działań.

Zapraszamy do Biblioteki, również w wakacje!

Skip to content