Już dziś ruszają zapisy na Paczki od Świętego Mikołaja!

Synoptycy zapowiadają pierwsze opady śniegu w naszym regionie, a to oznacza, że z jesiennego klimatu powoli będziemy wchodzić w ten świąteczny, zimowy czas! Dlatego, jak co roku, skontaktowaliśmy się ze Świętym Mikołajem i… znów mamy dla Was ponad 600 darmowych paczek z niezwykłymi upominkami, które powędrują do dzieci zamieszkałych na terenie gminy Zduny (do 12. roku życia włącznie) już 10 grudnia! Tego dnia przyjedzie do Zdun Święty Mikołaj, który swoją obecnością zaszczyci nas podczas Świątecznego Jarmarku! (Na temat tego wydarzenia więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce).

  • Święty Mikołaj czekać będzie na Was od godz. 15:00 (początek imprezy), natomiast same paczki będziemy wręczać w godz. 16:00 – 17:30 (nie wprowadzamy odrębnych godzin dla poszczególnych miejscowości).
  • Jeśli chcą Państwo zarezerwować paczkę dla swoich pociech, prosimy o kontakt telefoniczny z Biblioteką Publiczną i Domem Kultury Gminy Zduny (46 838 74 16) do 6.12.2023 r. w godzinach pracy BDK. Na paczki zapisujemy również w naszej siedzibie.

Po raz kolejny wspólnie sprawmy, aby nadchodzący, świąteczny czas był pełen magii i uśmiechu!

Skip to content