Przed Wami krótka fotorelacja z Gminnej Choinki 2022. Prawie 700 paczek od Świętego Mikołaja trafiło w niedzielę (4.12.) do dzieci z terenu naszej gminy!

W tym dniu, o świąteczną atmosferę zadbały występujące na naszej scenie Zespoły działające przy BDK: Zespół Wokalny Wrzos, Grupa Folkowianki oraz DZPiT Zduny. Zgromadzeni na placu mogli wysłuchać również mini koncertu pochodzącej z Łowicza Malwiny Ciesielskiej. Panie z Gminnej Rady KGW oraz z KGW Zdunianki zadbały o przepyszne, świąteczne smakołyki! Najpierw barszczyk z pasztecikiem a później ciasteczko na deser! Pychota!

Podczas wczorajszej imprezy Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński wręczył nagrody Laureatom konkursu plastycznego „Kartka świąteczna inna niż wszystkie”. Przypomnijmy, że zwycięskie kartki będą powielane i wysyłane do różnych zaprzyjaźnionych instytucji jako życzenia bożonarodzeniowe od samorządu gminy Zduny.

Podczas gdy dzielne pomocniczki Świętego rozdawały najmłodszym prezenty, Mikołaj objął funkcję świątecznego modela i dumnie pozował do zdjęć z dziećmi ale również z dorosłymi! Okazuje się, że jeśli chodzi o Święta Bożego Narodzenia i spotkanie ze Świętym Mikołajem to jednak każdy dorosły ma w sobie coś z dziecka!

To jest ta magia! Niech trwa jak najdłużej!

Skip to content