Czy mogliśmy wymarzyć sobie lepsze rozpoczęcie tego tygodnia? Nie sądzę! Wczoraj, 24 kwietnia, naszą Bibliotekę odwiedziła wesoła grupa dzieci z Gminnego Żłobka w Nowych Zdunach. Ta niezapowiedziana wizyta była dla nas fantastyczną niespodzianką! Każdy kto nas zna wie, że nic nie cieszy nas bardziej niż odwiedziny najmłodszych Czytelników, którzy dzięki wsparciu dorosłych rozpoczynają w Bibliotece jedną ze swoich najlepszych przygód w życiu! Pani Sylwia z radością wprowadza dzieci w zaczarowany świat książek! Dlatego odwiedzajcie nas częściej! Zapraszamy!

???????? ????? ?????????? ? ????????? ????????????

  • Biblioteka to instytucja kultury, w której życie może włączyć się dziecko niezależnie od wieku!
  • Wizyty w Bibliotece uczą samodzielności i odpowiedzialności za wypożyczone książki, pozwalają podejmować pierwsze własne wybory, rozwijają myślnie oraz kształtują na całe życie nawyk czytania i pogłębiania wiedzy.
  • Biblioteka to miejsce, gdzie rodzic/opiekun wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy, a gdy już opuszczą jej mury, przeżyć nową, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką.
  • Dziecko poznaje ważne miejsce na mapie dzieciństwa – bibliotekę – i dzięki temu w pełni staje się uczestnikiem życia kulturalnego.
Skip to content