Kochani Czytelnicy! Mówcie o tym osobom, które nie mają dostępu do Internetu, ponieważ? Tego jeszcze u nas nie było! Mamy dla Was nową, biblioteczną usługę ? Mobilna Biblioteka. Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez czytania, długie jesienne wieczory bez książki wydają się jeszcze dłuższe, ale Twój stan zdrowia, wiek, stopień niepełnosprawności lub strach przed pandemią nie pozwalają Ci na to, żeby wypożyczać książki z Biblioteki w sposób tradycyjny – ta oferta jest dla Ciebie! 

A jakie są zasady? Proste!
> Książki możesz zamówić telefonicznie pod numerem 46 838 76 08 do środy. W każdy czwartek nasz bibliotekarz, na podany przez Ciebie adres, bezpłatnie dostarczy Twoje książkowe zamówienie!
> Z usługi „Mobilna Biblioteka” mogą korzystać mieszkańcy Gminy Zduny posiadający Kartę Biblioteczną. Książki wypożyczane są według zasad zawartych w Regulaminie Biblioteki.

Zamówienia możecie składać już od dziś! Pierwsze książki dostarczymy Wam już za tydzień – 5 listopada! 

Zachęcamy Was serdecznie do korzystania z naszego katalogu on-line znajdującego się pod adresem www.zduny-bpgidk.sowwwa.pl/ . To miejsce, gdzie możecie poznać nasz caaaały księgozbiór! 

> Dowóz książek odbywa się z zachowaniem rygorów sanitarnych. 
> Ze względów bezpieczeństwa z usługi nie mogą korzystać osoby znajdujące się na kwarantannie.

_

Skip to content