Halo, ZDUNY! Właśnie ruszyły zapisy na XII edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym, który wystartuje 3 marca 2024 roku o godz. 11.00 z terenu ZSCKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie!

UWAGA! W tym roku nie prowadzimy zapisów w dniu biegu, biegacze mogą zapisywać się WYŁĄCZNIE WCZEŚNIEJ! Obowiązuje limit pakietów startowych – w bieżącej edycji wynosi on 280.

  • Zgłoszenia papierowe dla dzieci i młodzieży są do nabycia u nauczycieli w szkołach na terenie naszej gminy. Oczywiście rodzice mogą zgłosić dzieci również przez formularz on-line – w tym przypadku prosimy nie uzupełniać zgłoszenia papierowego.
  • Pozostali Biegacze mogą zapisywać się również na dwa sposoby: zgłaszając się osobiście do siedziby BPiDK lub poprzez formularz online.

Regulamin Biegu oraz Elektroniczny Formularz zgłoszeń znajdziecie pod linkiem:

https://bdkzduny.pl/bieg-tropem-wilczym/

Organizatorem głównym XII edycji projektu TROPEM WILCZYM – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest Fundacja Wolność i Demokracja.

Organizatorem Lokalnym Biegu w Zdunach jest Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny we współpracy z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, Szkołą Podstawową im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach, Szkołą Podstawową im. Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym.

Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński.

Największy bieg pamięci w Polsce po raz szósty w Gminie Zduny! Pobiegnij razem z nami!

Skip to content