Pierwszy w tym roku jesienny poniedziałek to idealny moment, żeby przypomnieć Wam o naszej specjalnej ofercie jaką jest Mobilna Biblioteka.

Jeśli nie wyobrażacie sobie życia bez czytania, długie jesienne wieczory bez książki wydają się jeszcze dłuższe, ale stan zdrowia, wiek lub stopień niepełnosprawności nie pozwalają Wam na to, żeby wypożyczać książki z Biblioteki w sposób tradycyjny – ta oferta jest właśnie dla Was!

A jakie są zasady? Proste!

  • Książki zamawiacie telefonicznie pod numerem 46 838 76 08. W każdy czwartek* nasz bibliotekarz, na podany przez Was adres, bezpłatnie dostarczy książkowe zamówienie.
  • Z usługi „Mobilna Biblioteka” mogą korzystać mieszkańcy Gminy Zduny posiadający Kartę Biblioteczną. Książki wypożyczane są według zasad zawartych w Regulaminie Biblioteki.

Zachęcamy Was serdecznie do korzystania z naszego katalogu on-line znajdującego się pod adresem www.zduny-bpgidk.sowwwa.pl/ . To miejsce, gdzie możecie poznać nasz cały księgozbiór!

*Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu dostarczenia książek, po wcześniejszej informacji osoby oczekującej na dostarczenie książek.

Skip to content