Za nami kolejne spotkanie z cyklu Zduński Podwieczorek z Gwiazdą. W niedzielę, 7 maja, gościliśmy w naszym Domu Kultury Adriannę Biedrzyńską… i tak jak się spodziewaliśmy – artystka szybko nawiązała kontakt ze zduńską publicznością!

Zgromadzeni z zainteresowaniem słuchali wspomnień z jej lat studenckich, występów na deskach teatrów, w filmach, serialach czy w kabarecie. Pani Adrianna opowiadała o swojej karierze przytaczając wiele różnych anegdot i ciekawostek, nie brakowało refleksji ale również i żartów. Artystka zaprezentowała nam również… swoje robótki ręczne, czapki, rękawiczki, swetry, które wykonuje podczas podróży po całym świecie. Podczas dzisiejszego spotkania publiczność miała również okazję wysłuchać kilku piosenek w wykonaniu aktorki, m. in. ?Jej portret? z repertuaru Bogusława Meca? i ?Bo we mnie jest seks? Kaliny Jędrusik.

Spotkanie prowadził Leszek Bonar ? dziennikarz TVP Łódź.

Dotychczas w ramach cyklu ?Zduński podwieczorek z?? w DK Gminy Zduny gościli: Artur Andrus, Jacek Wójcicki, Eleni, Jan Wojdak, Marcin Daniec, Siostry Szydłowskie oraz Olga Bończyk.

Skip to content