Szanowni Państwo! Prosimy o uwagę! Patriotyczne Święto Jesieni 2021 już niedługo! W związku z tym mamy dla Was kilka przypominajek i ważnych informacji, otóż 11 listopada:

CZĘŚĆ PIERWSZA – Zapraszamy Was na godz. 11:00 do Kościoła w Zdunach na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny, po której nastąpi uroczysty przemarsz w asyście pocztów sztandarowych pod Pomnik Poległym Gminiakom. Złożymy tam kwiaty, zapalimy znicze oraz wspólnie z Wokalnym Zespołem Seniorów „Wrzos” odśpiewamy pieśni patriotyczne.

CZĘŚĆ DRUGA, start o godz. 14:30 w DK Gminy Zduny:

  • Z przyczyn od nas niezależnych nie odbędzie się koncert folk kapeli Góralska Hora… JEDNAK! Gorąco zapraszamy do udziału w koncercie patriotycznym w wykonaniu Dawida Wójcika (pianino) oraz Wojciecha Dzwonkowskiego (baryton)!
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników jesiennego konkursu plastycznego „Portret Marszałka” do naszego Domu Kultury na ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród! Jak zwykle nie zawiedliście nas jeśli chodzi o pomysły, kreatywność i ogrom pracy jaki chcieliście włożyć w wykonanie portretów! Dlatego każdy z Was otrzyma nagrodę! Natomiast – po burzliwych naradach jury konkursowe wyłoniło również laureatów trzech pierwszych miejsc w dwóch kat. wiekowych! Osoby, które zdobyły podium otrzymają odpowiednio: głośniki bezprzewodowe, słuchawki i dyski zewnętrzne!

11 listopada to ważny dzień w historii naszego kraju! Spędźmy go wspólnie świętując w patriotyczno-jesiennym klimacie!

Skip to content