Za nami kolejne bardzo ciekawe spotkanie z cyklu ?Zduński Podwieczorek z Gwiazdą?! Tym razem bohaterką dnia była Eleni ? jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej!

Spotkanie tradycyjnie już poprowadził Leszek Bonar, dziennikarz Telewizji Łódź. Podczas rozmowy powróciliśmy do początków kariery piosenkarki. Artystka opowiadała o swoim życiu, rodzinie, zawodzie i o tym, co dla niej w życiu ważne. Eleni wyznała nam jak trudno pogodzić się ze śmiercią ukochanego dziecka i jakie znaczenie miało dla niej przebaczenie. To był bardzo wartościowy wywiad!

Rozmowa przeplatana była największymi polskimi oraz greckimi przebojami Artystki! Zgromadzona baaardzo licznie na sali publiczność mogła posłuchać takich hitów jak: Tylko w Twoich dłoniach, Miłość jak wino czy Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca?

Na zakończenie nie zabrakło oczywiście autografów oraz wspólnych zdjęć z naszym Gościem! Artystka jest przemiłą, ciepłą i otwartą osobą, która jeszcze po zakończeniu „wywiadu” bardzo chętnie rozmawiała z mieszkańcami naszej gminy! My jesteśmy zachwyceni spotkaniem, a Wy?

UWAGA! Dla pierwszej chętnej osoby, która nie zdobyła w piątek autografu lub nie była na spotkaniu i bardzo tego żałuje mamy plakat z autografem Eleni! Chętnie oddamy go w dobre ręce!

Skip to content