Godna reprezentacja naszego Domu Kultury podczas VII Biesiady z Kulturą w Żychlinie! W sobotę (13.04.) Grupa Wokalna „Folkowianki” zaprezentowała swoje wokalne talenty w Żychlińskim Domu Kultury podczas tegorocznej edycji Biesiady.

Pan Włodzimierz Gala w swojej relacji na facebooku pisze: „Jako ostatni wystąpił fantastyczny Zespół „Folkowianki”, działający pod patronatem Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Zduny. Instruktorem i akompaniatorem zespołu jest rewelacyjny akordeonista, Pan Szymon Mońka. Pan Szymon odpowiedzialny jest za dobór repertuaru i za przygotowanie formacji do przeglądów, festiwali i występów okolicznościowych. Zespół pod kierownictwem Pana Szymona ma bardzo imponujące osiągnięcia artystyczne. Doskonale znany jest w swojej gminie, powiecie i województwie. Za wspaniały występ, pełen emocji, pozytywnej energii, Zespół nagrodzony został gromkimi brawami. Był oczywiście i bis”.

Udostępniamy nagranie z dumą!

Biesiada z Kulturą to przegląd amatorskich zespołów z różnych ośrodków kultury, które chcą zaprezentować swoje umiejętności. Imprezę organizuje Żychliński Dom Kultury, a my zawsze bardzo chętnie bierzemy w niej udział.

Skip to content