Kochani!  Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie tego dnia! Dzielimy się z Wami naszymi wakacyjnymi planami!  Nie wiecie co robić w lipcu? Spójrzcie na nasz plakat! ?

? Rodzinne warsztaty ceramiczne – 12.07., poniedziałek, godz. 10:00, warsztaty poprowadzi Jadwiga Dębska z pracowni DeJa. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapraszamy dzieci z rodzicami 🙂 Zapisy do 8.07.

? Dom Kultury na Kółkach – 19-21.07. – gry i zabawy z Wodzirejem Arkiem na wsiach z gminy Zduny – szczegóły na plakacie (prosimy mieszkańców pozostałych miejscowości o nie martwienie się ? wakacje trwają również w sierpniu 🙂 )

? Wycieczka do Sadów Klemensa – 23.07., piątek, wycieczka dla dzieci od 7 r.ż., zapisy do 20.07., koszt 40 zł

? Atrakcje w wakacje – 30.07., piątek, godz. 13:00 – 18:00, Plac zabaw, loteria oraz inne niespodzianki, plac za UG w Zdunach

? Zajęcia i warsztaty w BDK ? breakdance (pierwsze spotkanie już 1.07) instruktor: Kamil Hoft, szachy ? gramy we wtorki i czwartki, instruktor Zdzisław Czyżak, oraz warsztaty ludowe, czyli Dziecięcy ZPiT Zduny (pierwsze spotkanie już 30.06.) – instruktorzy: Klaudia Sędecka-Kowalska (choreograf tańca), Kinga Dzik (instruktor śpiewu), Szymon Mońka (akompaniament). Wszystkie zajęcia i warsztaty w BDK są bezpłatne.

Spędźcie lipiec razem z nami!  Plan na sierpień już wkrótce! 

Ważne!
?? Prosimy wszystkich o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne: 46 838 74 16 lub mailowe: bdk@bdkzduny.pl oraz potwierdzenie Waszej obecności na zajęciach! Nie dotyczy to Domu Kultury na Kółkach oraz Atrakcji w wakacje dn. 30.07. ?
? Wszystkie nasze działania odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

PS. W lipcu zapraszamy do Biblioteki od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 ? 16:00

Skip to content