Z przyjemnością ogłaszamy! Nadeszła ta chwila, ten moment, w którym oficjalnie, pełną parą ruszają przygotowania do Festiwalu!

Nieprzerwanie od 1999 roku zapraszamy wokalistów na konkurs piosenki, który na przestrzeni lat rozwijał się, zmieniał nazwę i formułę, ale niezmiennie był jedyną tego typu imprezą w powiecie łowickim!

W tym roku serdecznie zapraszamy na

II REGIONALNY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ „Wokalne Konfrontacje”, Zduny 2021

W ubiegłym roku sytuacja zmusiła nas do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia w formie online. Na szczęście, ta zupełnie nowa formuła nie okazała się barierą i jury naszego Festiwalu mogło wysłuchać naprawdę wielu nietuzinkowych nagrań konkursowych! Dziś znów możemy zaprosić Was na scenę naszego Domu Kultury! Zapewniamy profesjonalne zaplecze techniczne, merytoryczne jury oraz niezapomniane wrażenia!

?Wokalne Konfrontacje?, czyli II Regionalny Festiwal Piosenki Polskiej, mają formułę dwudniową: na 4 grudnia (sobota) zaplanowane zostały przesłuchania konkursowe, natomiast 5 grudnia (niedziela) zapraszamy na koncert galowy z wręczeniem nagród.

Konkurs kierowany jest do solistów z powiatu łowickiego i ościennych ? zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

W tym roku przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie poprzez ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który tak samo jak wszystkie szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa i zasad organizacyjnych, zamieściliśmy na naszej stronie

?? https://bdkzduny.pl/wokalnekonfrontacje/

Do usłyszenia! Do zobaczenia!

Skip to content