Z przyjemnością ogłaszamy, że… nadszedł moment, w którym oficjalnie, pełną parą ruszają przygotowania do kolejnej edycji naszego Festiwalu! Nieprzerwanie od 1999 roku zapraszamy wokalistów na konkurs piosenki, który na przestrzeni lat rozwijał się, zmieniał nazwę i formułę, ale niezmiennie był jedyną tego typu imprezą w powiecie łowickim! ?

W imieniu organizatorów: Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński oraz Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny serdecznie zapraszamy na III REGIONALNY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ „Wokalne Konfrontacje” Zduny 2022

III RFPP ma formułę dwudniową: na 10 grudnia (sobota) zaplanowane zostały przesłuchania konkursowe, natomiast 11 grudnia (niedziela) zapraszamy na koncert galowy z wręczeniem nagród. Na scenie wystąpi Magdalena Tomecka oraz Laureaci tegorocznej edycji Festiwalu!

Zapraszamy Was na scenę naszego Domu Kultury! Zapewniamy atrakcyjne nagrody, profesjonalne zaplecze techniczne, merytoryczne jury oraz niezapomniane wrażenia!

Konkurs kierowany jest do solistów z powiatu łowickiego i ościennych ? zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie poprzez ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, który tak samo jak wszystkie szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa i zasad organizacyjnych zamieściliśmy na naszej stronie ??https://bdkzduny.pl/wokalnekonfrontacje/

Do usłyszenia! Do zobaczenia!

Skip to content