Wszechstronnie uzdolniony, znany i lubiany polski aktor i piosenkarz – Jacek Wójcicki zachwycił publiczność podczas siódmego już ?Zduńskiego Podwieczorku z Gwiazdą?.

Spotkanie tradycyjnie poprowadził Leszek Bonar, dziennikarz Telewizji Łódź. Artysta w rozmowie z nim opowiadał o swoim dzieciństwie, latach młodości i drodze do kariery. Wspomnieniami często wracał do Krakowa i ?Piwnicy pod Baranami?. W swoich opowieściach dzielił się z publicznością smaczkami i anegdotami zarówno z życia prywatnego jak i zawodowego ? zabawiał zgromadzonych dowcipnymi opowieściami jakie zdarzały się przez wszystkie lata od kiedy występuje na scenie.

Wczorajszy ?Zduński Podwieczorek…? to blisko 1,5 godziny rozmowy przeplatanej śpiewem. Kariera naszego gościa związana jest bowiem ściśle z muzyką – to od niej zaczynał i do niej powrócił, chociaż po drodze był również film i teatr. Zaprezentował nam swój niezwykły talent wokalny! Spotkanie rozpoczął od „Niepewności” z repertuaru Marka Grechuty, by później zachwycić wykonaniem ?Nie dokazuj? tego samego artysty. Nie zabrakło również znanych piosenek z czasów przedwojennych – ?Umówiłem się z nią na dziewiąta? z repertuaru Eugeniusza Bodo, ?Cztery nogi? Mieczysława Fogga czy ?Na cześć młodości? Adolfa Dymszy. Wszyscy w trakcie piosenek śpiewali razem z Artystą. Podobnie było z piosenką Wojciecha Młynarskiego „Jesteśmy na wczasach”.

Dowodem na to, że publiczności się podobało były gromkie brawa oraz obowiązkowo bis! Po ?oficjalnej? części spotkania przyszedł czas na autografy oraz wspólne zdjęcia, do których wszyscy chętnie pozowali!

Skip to content