25 maja, podczas próby DZPiT Zduny, odbył się wyjątkowy koncert zorganizowany z okazji zbliżających się: Dnia Matki i Dnia Ojca. Na próbę tę zaprosiliśmy rodziców, dziadków oraz rodzeństwo dzieci należących do naszego Zespołu by w rodzinnym gronie świętować nadchodzące dni.

Po świetnym występie okazało się, że okazji do świętowania jest? więcej! Wpadliśmy na pomysł, żeby w tym właśnie dniu przygotować… URODZINOWE PRZYJĘCIE NIESPODZIANKĘ dla DZPiT Zduny! W końcu to już rok odkąd przy naszym DK działa jedyny taki, wyjątkowy zespół dziecięcy!

Były prezenty, życzenia, tort oraz głośno odśpiewane „100 lat? dla wszystkich Członków Zespołu oraz dla Instruktorów, którzy pracując z dziećmi na każdej próbie czuwają nad tym, aby każdy kolejny występ był coraz lepszy!

Nie zabrakło również wspólnej zabawy z Myszką Minnie, która przybyła do Domu Kultury właśnie po to, by spotkać się z dziećmi i razem z nimi szaleć na urodzinowej imprezce!

Wszystkim Członkom Zespołu oraz Instruktorom życzymy kolejnych, udanych występów oraz rozwoju Waszej artystycznej kariery!

Jesteśmy z Was mega dumni!

Skip to content