Lato trwa w najlepsze jednak niestety – kiedyś się skończy, dlatego my myślimy już o tym jak chociaż trochę umilić Wam następną porę roku. Myśląc o jesieni przed oczami mamy… teatr! Z przyjemnością więc – zapraszamy na spektakl pt. „Na pełnych obrotach”, który odbędzie się 22 października br. w Teatrze Komedia w Warszawie. Będzie to wspaniała okazja, by miło spędzić czas w gronie przyjaciół czy rodziny, a jednocześnie delektować się sztuką teatralną!

Słów kilka o spektaklu:
„Krótko mówiąc: jaka piękna katastrofa! (…)
Kiedy nowy szef wpada z wizytą, dobrze zrobić świetne wrażenie. Zwłaszcza jeśli od tego spotkania zależy przyszłość w popularnym telewizyjnym talk-show i fotel prezentera. Złośliwość losu bywa jednak nieubłagana – wszystko idzie dokładnie odwrotnie, niż powinno. Szef wpada z wizytą, a prowadzący – w jeszcze większe kłopoty! Kochanka sąsiada zostaje mylnie wzięta za żonę, a żona, która niespodziewanie wraca z podróży… za kochankę. Jak bardzo można zaplątać się w sieci kłamstw i kłamstewek – oraz jak trudno się z nich wyswobodzić?

„Na pełnych obrotach” to pełna zwrotów akcji farsa mistrza gatunku Dereka Benfielda o niesamowicie szybkim tempie. Przytrzyma na krawędzi fotela każdego, nawet najbardziej niewzruszonego widza.” Tekst: teatrkomedia.pl

Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie spotka się z Państwa zainteresowaniem i wspólnie będziemy mogli cieszyć się sztuką!

Najważniejsze sprawy organizacyjne:

  • koszt: 155 zł
  • zapisy i wpłaty: do 31 sierpnia br.
  • zapisy osobiste w siedzibie BDK lub pod nr tel. 46/839 74 16
  • wyjazd: o godz. 14:00 ze Zdun
  • Zapraszamy osoby od 18 r.ż
Skip to content