Tydzień Bibliotek 2021 – świętujemy!

Hasło tegorocznej edycji brzmi „Znajdziesz mnie w Bibliotece”… I właśnie dlatego przygotowałyśmy dla Was kilka zagadek i bibliotecznych niespodzianek! A co i kiedy dokładnie będzie się działo? Oto nasz plan!

Zagadki z okładki (poniedziałek i piątek) – Obserwujcie nasz facebookowy profil! Pierwsza zagadka online już na fb! Na podstawie umieszczonego zdjęcia z fragmentem okładki należy podać tytuł książki. Osoba, która jako pierwsza odgadnie i napisze w komentarzu poprawne tytuły wygra biblioteczną niespodziankę. W każdym dniu będą pojawiały się dwie okładki do odgadnięcia

Poszukiwany Poszukiwana (wtorek, czwartek i sobota) – Biblioteczne książki zrobiły psikusa i pouciekały z półek… Wasze zadanie polegać będzie na wskazaniu, w którym miejscu w budynku BPiDK znajduje się sfotografowana książka. Osoba, która jako pierwsza prawidłowo określi lokalizację książki (np. nazwę pomieszczenia) otrzyma książkę ze zdjęcia.

Czytanie się opłaca! (środa) – Każdy młody czytelnik, który odwiedzi naszą Bibliotekę tego dnia (tj. 12.05.) i wypożyczy przynajmniej jedną książkę, otrzyma w prezencie biblioteczne łamigłówki, kolorowanki oraz książkową niespodziankę!

Tydzień Bibliotek 2021 – świętujcie razem z nami!

Skip to content