Będzie ślub czy nie będzie? Oto jest pytanie!

Jeśli chcecie poznać na nie odpowiedź to koniecznie musicie jechać z nami na kolejny wyjazd do Teatru! Tym razem organizatorami jesteśmy my i wybieramy kierunek: Łódź, a dokładniej Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka. Tytuł spektaklu teoretycznie dramatyczny: „Ślubu nie będzie”, ale tak naprawdę jest to pełna wdzięku, błyskotliwa komedia muzyczna. 

Szczegóły:
– Data: 7 czerwca br. (piątek), wyjazd ze Zdun o godz. 16:30
– Koszt: 85 zł
– Zapisy i wpłaty: w siedzibie BDK do 10 maja br.
– Zapraszamy osoby od 18 r.ż.

O spektaklu (www.nowy.pl):
To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy choć raz przeżyli przygotowania do wielkiej rodzinnej uroczystości, niefortunny wypadek, czy niezwykłe zauroczenie…

Właściciel agencji reklamowej, Thimothy Westerby, jest bardzo podekscytowany. Choć niekoniecznie ślubem jedynej córki Judy, który ma rozpocząć się lada chwila. Przygotowuje się właśnie do nowej kampanii dla firmy produkującej biustonosze i przed chwilą wpadł na genialny pomysł. Bieliznę będzie reklamować ponętna girlsa z lat dwudziestych. W przedślubnym szaleństwie nikt nie podziela jednak jego entuzjazmu, bo wielka uroczystość zdaje się wisieć na włosku. Jakby problemów było mało, Thimothy niespodziewanie otrzymuje cios w głowę i zaczyna widzieć niemożliwe.

Zaskakujące zwroty akcji, przezabawne sytuacje, nasycone angielskim humorem dialogi, a wszystko przeplatane doskonałymi aranżacjami nieśmiertelnych przebojów z lat 20. i 30.”

Czy będzie HAPPY END? @obserwujący, przekonajmy się o tym wspólnie!

Skip to content