Szanowni Państwo!

Nadszedł ten moment, w którym z ogromną przyjemnością możemy zaprosić Was na II Festyn ?Podłowickie Folk(l)ove?, który odbędzie się 24 lipca 2022 na terenie rekreacyjnym w Jackowicach.

Nie może Was zabraknąć na naszej plenerowej imprezie! Podczas wydarzenia przewidujemy występy artystyczne znakomitych zespołów ludowych i folkowych takich jak: Kalina, Kapela Odnowa Folk, Maraquja, Góralska Hora, Wrzos czy Folkowianki. Jest to również idealna okazja do zaprezentowania się na dużej scenie najmłodszych artystów, dlatego oprócz naszego Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca ?Zduny?, gościć będziemy młodzieżowy zespół ?Easter Folk?. Gwiazdą wieczoru będzie popularny zespół MIG.

W ramach wydarzenia planujemy również liczne atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie darmowej strefy zabaw: dmuchańców, trampolin, Wodnej Strefy EXOTIC (zjeżdżalnie do wody – zabierzcie coś na przebranie! ) czy animacji, przejażdżek konnych, stoisk z zabawkami, kolorowymi warkoczykami i malowaniem buzi. Mamy dla Was również szereg ciekawych stoisk wystawienniczych oraz pyszną strefę gastronomiczną.

Celem tego przedsięwzięcia jest integracja i aktywizacja lokalnej społeczności skupionej wokół gminy poprzez promocję łowickiego folkloru oraz polskich, regionalnych i tradycyjnych potraw. Szczegółowy program II Festynu ?Podłowickie Folk(l)ove znajdziecie na naszym plakacie!

W imieniu organizatorów: Wójta Gminy Zduny ? Krzysztofa Skowrońskiego oraz Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Zduny serdecznie zapraszamy!

Skip to content