Szanowni Państwo! Nadszedł ten moment, w którym z ogromną przyjemnością, oficjalnie zapraszamy Was na IV Festyn „Podłowickie Folk(l)ove”, który odbędzie się 7 lipca 2024 na terenie rekreacyjnym w Jackowicach.

Nie może Was zabraknąć na naszej plenerowej imprezie! Podczas wydarzenia przewidujemy występy artystyczne znakomitych zespołów ludowych, ale nie tylko! Gwiazdą wieczoru będzie Zespół BOYS a przed nim wystąpią: Zespół Baciary oraz grupa After Party. Na naszej scenie zaprezentują się również rewelacyjne Zespoły i Kapele z naszego regionu. Oprócz grup działających przy BDK Zduny na scenie w Jackowicach będziemy gościć: Etno Duet Sansevieria, Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca Leszczynki, Kapelę Jeremiego Kowalskiego oraz Kapelę Ludową Dobrzeliniacy! Imprezę zakończymy wspólną zabawą taneczną, którą poprowadzi Alvee Deejay. Cóż… Przed nami prawdziwe święto muzyki!

W ramach wydarzenia planujemy również inne, liczne atrakcje: Przejażdżki konne, malowanie buzi, kolorowe warkoczyki, dmuchańce, karuzelę, ściankę wspinaczkową, Foto Lustro czy Giga Szachy i warcaby. Nie zabraknie również stoisk handlowych oraz promocyjnych. Strefa gastronomiczna to niezawodne Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy oraz Koło Łowieckie nr 4 „Księżak” w Zdunach, które również po raz kolejny wspiera naszą inicjatywę.

Szczegółowy program IV Festynu Podłowickie Folk(l)ove znajdziecie na naszym plakacie!

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Marszałek Województwa Łódzkiego Joanna Skrzydlewska.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie.
Partnerzy lokalni: Jednostki OSP oraz Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Zduny.

W imieniu organizatorów: Wójt Gminy Zduny – Krzysztof Skowroński oraz Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Zduny serdecznie zapraszamy! 🥳🤩

Skip to content