Dziś, wyjątkowo, nie przychodzimy do Was z relacją z kolejnych wakacyjnych działań. Dziś chcemy Was serdecznie zaprosić na jedno z nich, które odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Bardzo prosimy o udostępnienia, niech wieść gminna się niesie.

22 sierpnia (wtorek) o godz. 17:00 odbędzie się w naszym Domu Kultury niesamowite przedstawienie teatralne pt. „Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing”, w trakcie którego… użyte zostaną efekty specjalne w postaci iskrowników, wytwornic baniek, dymnicy, konfetti oraz efektów świetlnych i laserów!

Będzie to muzyczna opowieść o świecie, w którym wprowadzone na życzenie mieszkańców zasady Prezydenta Smołasa doprowadziły do zanieczyszczenia środowiska. Spektakl uczy, że ekologia to nie tylko segregacja śmieci, ale również bardzo rozległa dziedzina nauki.

Śpiew, taniec i nietuzinkowe przeboje muzyczne (śpiewane na żywo!) sprawią, że dzieci z zaangażowaniem i zaciekawieniem nauczą się dbałości o stan środowiska. Razem z Kroplewną i Franią Recykling poznamy cztery żywioły i zagrażające im niebezpieczeństwa. Wspólnie poszukamy metod na ich uratowanie.

Spektakl ma charakter nie tylko edukacyjny ale również interaktywny. Dzieci razem z aktorami śpiewają i tańczą. Podczas spektaklu są zapraszane na scenę. Wspólnie z bohaterami doprowadzą miasto do porządku, ładu i równowagi ekologicznej. Na scenie odbywały się będą również doświadczenia naukowe. Spektakl kończy szalona taneczna zabawa w rytmie eko!

Brzmi jak idealny plan na wtorkowe popołudnie! Zapraszamy serdecznie. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny. Zapisy przyjmujemy do 21 sierpnia.

Działanie współfinansowane przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi w ramach programu „SAMORZĄD PRZYJAZNY RODZINIE 2023”.

Skip to content